Masz dosyć lenistwa na plaży? Szukasz adrenaliny? Rafting, czyli spływ pontonem po górskim, rwącym potoku gwarantuje mocne wrażenia.

Rafting w Czarnogórze

Rafting odbywa się na rzece Tara, w największym kanionie świata zaraz po Kanionie Kolorado!

Jak dojechać?

Spływy są organizowane w miejscowości Šćepan Polje, które jest faktycznie przejściem granicznym z Bośnią i Hercegowiną (na mapie oznaczone może być jako Hum przy trasie E762).

Program

Jest kilka wariantów spływu. Najpopularniejszy, jednodniowy odbywa się na odcinku 15 km, które pozwoli na zmierzenie się z aż 21 ustępami. Inne warianty obejmują dłuższe spływy, z noclegiem, wyżywieniem, przewozem i innymi dodatkowymi atrakcjami.

Wyposażenie

Dla bezpieczeństwa płyniecie oczywiście z instruktorem. Otrzymujecie kapok, kask i obuwie ochronne. O kąpielówki trzeba zadbać samemu :-) Oczywiście nie można zabierać nic, co może ucierpieć na skutek wody np. telefonów, aparatów fotograficznych, pieniędzy, dokumentów.

Organizacja spływu

Spływy odbywają się wcześnie. Na miejscu należy być przed 10:00. Spływ trwa razem z przerwą na posiłek ok. 8 godzin.

Cena raftingu

Jednodniowy spływ kosztuje 44 Euro od osoby. Dzieci nie mają zniżek.

Dla kogo?

Przede wszystkim dla lubiących adrenalinę i nie obawiających się wyzwań. Wiosłować trochę trzeba, ale to spływ i właściwie rzeka sama niesie ponton. Zabawa wskazana raczej dla dorosłych i młodzieży, dzieci dozwolone są od 8 lat.

Kontakt

Najlepiej umówić się telefonicznie lub przez formularz na stronie.

Share